do kasy suma: 0,00 zł
Czy woda, w jakiej bierzemy kąpiel ma znaczenie?
AZS – jakość wody do kąpieli też jest ważna

Atopowe zapalenie skóry u dziecka to duży problem i wyzwanie dla wielu rodziców. Reakcja alergiczna – w przypadku tego specyficznego schorzenia – wywołuje nieestetyczne zaczerwienienie skóry zwłaszcza na twarzy malucha. Swędzenie podrażnionych miejsc na ciele jest powodem dużego dyskomfortu. Jak skutecznie prowadzić terapię? Specjaliści zalecają eliminowanie czynników wywołujących alergiczne reakcje. Woda, w jakiej bierzemy kąpiel lub prysznic, również ma niebagatelne znaczenie dla stanu naszej skóry, zwłaszcza gdy jest to woda silnie chlorowana i zanieczyszczona metalami ciężkimi.  

Metale ciężkie, chlor i jego pochodne, podczas kąpieli niekorzystnie wpływają na naszą skórę. Szczególnie narażone są małe dzieci. Ich skóra ma subtelniejszą strukturę, jej warstwa lipidowa do ok. 3 roku życia jest znacznie bardziej uboga niż u osoby dorosłej, a tym reakcje na bodźce są często bardzo gwałtowne. Silne wysuszenie, zaczerwienienie, świąd, to najczęstsze reakcje, jakie możemy zaobserwować zarówno u dziecka, jak i u osób dorosłych. Dzięki filtrowi prysznicowemu, takiemu jak filtr TAPP 1s, możemy pozbyć się z wody składników przyczyniających się do występowania reakcji stresowych na skórze, jak również nasilania się objawów tzw. chorób cywilizacyjnych, do jakich należy atopowe zapalenie skóry. 

Filtr prysznicowy od TAPP Water to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego domu. Montaż nie sprawia trudności. Filtr prysznicowy TAPP 1s pasuje do wszystkich standardowych typów armatury łazienkowej. Korzystnie wypada również pod względem ekonomicznym. Wkład do filtra prysznicowego TAPP Water Tapp 1s wymienia się tylko raz na sześć miesięcy. To doskonały wybór, jeśli chcemy zatroszczyć się o komfort nasz i najbliższych. Warto zainwestować w zdrowie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl