do kasy suma: 0,00 zł

BUTELKI FILTRUJĄCE - WYBÓR EKO!

 

Butelki filtrujące stały się synonimem dbania o środowisko naturalne. Są doskonałym wyborem, pozwalającym na trwałe wyeliminowanie potrzeby kupowania wody w plastiku.

Dzięki butelce filtrującej, jedyne, czego potrzebujemy, to źródło miejskiej wody. Po napełnieniu butelki filtrującej, dzięki wykorzystaniu wysokiej jakości wkładu węglowego, otrzymujemy wodę wolną od chloru i pochodnych chloru, oczyszczoną z metali ciężkich oraz drobin mikroplastiku.

 

Butelka filtrująca jest znakomitym pomysłem na prezent. Przyda się zarówno w mieście, jak i plenerze. Doceni ją każde dziecko - nie musisz pamiętać o wodzie do szkoły, wystarczy butelka filtrująca.

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Funkcjonalna butelka filtrująca, która świetnie sprawdzi się w różnych okolicznościach

Nie bez powodu butelki z filtrem z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem i popularnością. Oferują łatwy i tani dostęp do smacznej wody, a także minimalizują nasz wpływ na środowisko naturalne dzięki wyeliminowaniu potrzeby kupowania wody w plastiku. Butelka filtrująca wyposażona w dobrej jakości filtr, nie tylko zauważalnie poprawi smak i zapach wody, jednocześnie skutecznie ją oczyszczając z szeregu powszechnych zanieczyszczeń. Taką butelkę z filtrem możesz mieć zawsze ze sobą, dzięki czemu woda z kranu w domu, szkole, czy fontanny wody pitnej zostanie natychmiast przefiltrowana i będzie w pełni bezpieczna do picia. Warto poznać najważniejsze zalety butelek filtrujących.

Butelka z filtrem - co sprawia, że cieszy się niesłabnącą popularnością?

Pojawienie się butelki z filtrem okazało się idealnym rozwiązaniem dla osób, które chciałyby na co dzień korzystać z wody kranowej i zrezygnować z konieczności zakupu wody butelkowanej. W efekcie można bardzo łatwo zaoszczędzić pieniądze wydawane podczas wizyty w sklepie, a także czas oraz siły, jako że wody w plastikowych butelkach o większej pojemności są ciężkie i dość nieporęczne. Butelka z wkładem węglowym, która znajduje się w ofercie naszego sklepu jest produktem przebadanym i certyfikowanym i pozwala na bezpiecznie korzystanie z wody kranowej niezależnie od miejsca, z którego planuje się ją nalać. Dlatego też butelka filtrująca świetnie sprawdza się w szkole, na uczelni oraz w pracy, zapewniając stały dostęp do wody bez konieczności poszukiwania sklepu.

Warto również pamiętać o aspekcie ochrony środowiska - butelka z wkładem węglowym to bardzo dobry sposób na zadbanie o ekologię. Dzięki temu, że wspomniana butelka jest wielorazowego użytku, podobnie jak sam filtr, nie przyczynia się do zwiększania emisji plastiku, który rozkłada się przez setki lat. Proponowany przez nas bidon z filtrem starcza na około trzy miesiące regularnego użytkowania – butelka filtrująca ma pojemność 500 ml i może zostać napełniona 600 razy przed kolejną wymianą wkładu filtrującego co jest równoznaczne 300 litrom przefiltrowanej wody.

Czym wyróżniają się proponowane przez nas butelki z wkładem węglowym?

Butelki filtrujące, które znajdują się w ofercie naszego sklepu, wyróżniają się wysoką jakością materiałów – głównym surowcem jest tritan – są one również wolne od BPA oraz ołowiu. Dzięki temu nasza butelka z filtrem będzie służyć przez bardzo długi czas, zapewniając wodę o wspaniałym smaku i pełnej klarowności.

Kolejną zaletą naszych butelek z filtrem jest ich poręczność. Przemyślany kształt, który bardzo dobrze mieści się w dłoni, pozwala na łatwe noszenie butelki i na korzystanie z niej w dowolnym miejscu i czasie - w szkole, na uczelni, w pracy, czy podczas jazdy. Na uwagę zasługuje również specjalne mocowanie do plecaka lub torby, które pozwala zaoszczędzić cenne miejsce i nie naraża rzeczy na zalanie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl