do kasy suma: 0,00 zł

Filtry do wody TAPP WATER z montażem na kran

Montaż: każdy z filtrów na kran przykręcamy do perlatora. Nie polecamy do kranów z wylewką na wężu!

Technologia: Filtry TAPP Water korzystają z wkładów filtrujących zbudowanych w ponad 70% z węgla aktywnego pozyskanego ze skorupy kokosa. Ten rodzaj węgla aktywnego charakteryzuje się najwyższą zdolnością absorpcji zanieczyszczeń.

Wydajność: wkłady należy wymieniać co 3 miesiące lub 1200 litrów - czyli rocznie, robimy to zaledwie 4 razy.

Szybkość filtracji: filtry do wody wodociągowej, tj. Essential oraz EcoPro - 4 l / min, zaś filtr do wody niewodociągowej Tapp Ultra filtruje wodę z prędkością 2 l / min.

Oczyszczanie: Filtry TAPP Water z motażem na kran oczyszczają wodę natychmiast, bez czekania, oczyszczając ją z kilkudziesięciu zanieczyszczeń, w tym: chloru, metali ciężkich, lotnych związków organicznych, a w przypadku modeli TAPP 2, również pestycydów i mikroplastiku.

Filtry do wody na kran

Na ogół nie jesteśmy w stanie dokładnie kontrolować jakości wody miejskiej lub tej pochodzącej z prywatnej studni, ale możemy użyć filtra, aby chronić siebie i swoją rodzinę przed potencjalnie szkodliwymi zanieczyszczeniami. Filtry na kran to rozwiązanie, które pozwala znacząco poprawić jakość wody, oszczędzić pieniądze, a także przyczynić się do dbałości o środowisko. Modele montowane na kranie eliminują znacznie więcej zanieczyszczeń, niż filtry dzbankowe, działają dłużej, poprawiają smak wody i są maksymalnie wygodne w użytkowaniu. W naszej ofercie znaleźć można filtry do wody na kran znanej marki TAPP Water – od modeli niezwykle ekologicznych, przez klasyczne, aż po wersje inteligentne. Doskonale sprawdzą się w każdym domu lub mieszkaniu.

Nowoczesne filtry do wody na kran – łatwy montaż i użytkowanie

Założenie dostępnych w naszej ofercie filtrów do wody na kran jest bardzo proste. Wystarczy zamontować wybrany model w miejscu perlatora. Nie trzeba wykorzystywać do tego żadnych narzędzi – instalacja filtra zajmie kilkadziesiąt sekund. Modele firmy TAPP Water pasują do większości standardowych kranów, nie polecamy ich jedynie do kranów giętkich, wyposażonych w wyciąganą końcówkę, wersji z czujnikiem ruchu i marki IKEA. Użytkowanie tego wyposażenia również jest łatwe. Warto podkreślić, że filtry do wody na kran w żaden sposób nie ograniczają możliwości korzystania z samego kranu. Każdy model ma praktyczną rączkę, która służy do zmieniania strumienia z wody filtrowanej na niefiltrowaną.

Działanie filtrów do wody na kran – doskonała wydajność i czystość

Podstawowym celem użytkowania filtrów montowanych na kranach jest możliwość korzystania z wody przystosowanej do bezpośredniego spożycia. Dobre filtry muszą więc charakteryzować się dużą prędkością filtracji oraz skutecznym usuwaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dostępne w naszym sklepie modele TAPP Water spełniają te wymagania. Filtrują wodę kilkukrotnie szybciej od klasycznych dzbanków (nawet z prędkością 4 litrów na minutę). Nie trzeba więc czekać na idealnie czystą wodę.

 

Zastosowana w filtrach technologia oczyszczania wody charakteryzuje się doskonałą skutecznością. Najlepsze modele usuwają nawet kilkadziesiąt różnych zanieczyszczeń, w tym m.in.: chlor, mikroplastiki, piasek, rdzę, kamień, metale ciężkie, bakterie czy środki chemiczne. Wyraźnie poprawiają także smak i zapach wody, zachowując w niej ważne dla zdrowia minerały. Co istotne – filtrów do wody na kran nie trzeba często wymieniać. Wystarczy robić to co trzy miesiące lub 1500 litrów wody.

Oczyszczanie wody filtrami na kran – ekologia przede wszystkim

Decydując się na dobry filtr do wody, który zostanie zamontowany na kranie np. w kuchni, możemy znacznie ograniczyć spożycie wody butelkowanej. Oszczędzamy w ten sposób pieniądze i zmniejszamy zużycie plastiku. Warto podkreślić, że modele TAPP Water mają wkłady filtrujące wykonane z węgla aktywnego. To sprawia, że są one całkowicie biodegradowalne i ekologiczne. Poszczególne wersje produktów uzupełniają praktyczne rozwiązania, takie jak datownik, przypominający o konieczności wymiany wkładu czy moduł Bluetooth, umożliwiający połączenie z aplikacją na smartfonie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl