do kasy suma: 0,00 zł

Filtry do wody TAPP WATER z montażem na kran

Montaż: każdy z filtrów na kran przykręcamy do perlatora. Nie polecamy do kranów z wylewką na wężu!

Technologia: Filtry TAPP Water korzystają z wkładów filtrujących zbudowanych w ponad 70% z węgla aktywnego pozyskanego ze skorupy kokosa. Ten rodzaj węgla aktywnego charakteryzuje się najwyższą zdolnością absorpcji zanieczyszczeń.

Wydajność: wkłady należy wymieniać co 3 miesiące lub 1200 litrów - czyli rocznie, robimy to zaledwie 4 razy.

Szybkość filtracji: filtry do wody wodociągowej, tj. Essential oraz EcoPro - 4 l / min, zaś filtr do wody niewodociągowej Tapp Ultra filtruje wodę z prędkością 2 l / min.

Oczyszczanie: Filtry TAPP Water z motażem na kran oczyszczają wodę natychmiast, bez czekania, oczyszczając ją z kilkudziesięciu zanieczyszczeń, w tym: chloru, metali ciężkich, lotnych związków organicznych, a w przypadku modeli TAPP 2, również pestycydów i mikroplastiku.

Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro Compact Chrome

Filtr do wody na kran  TAPP Water EcoPro Compact Chrome
Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro Compact Chrome

Filtr do wody TAPP Water EcoPro Compact Chrome

Wreszcie jest! Pierwszy filtr nakranowny od TAPP Water w kolorze chromu! To nie tylko  najmniejszy i najbardziej ekologiczny filtr do wody na kran na świecie, ale dodatkowo filtr TAPP Water EcoPro Compact Chrome doskonale zlewa się z wylewką, co czyi go wyjątkowo estetycznym.

Filtr TAPP EcoPro Compact Chrome to doskonałe połączenie wysokiej skuteczności oczyszczana wody oraz nowoczesnego designu. Efektywność urządzenia jest na takim samym poziomie, jak większego modelu EcoPro. Jednocześnie, dzięki niedużemu rozmiarowi i pięknemu, chromowanemu kolorowi, filtr nakranowy TAPP Water EcoPro Compact Chrome po zamontowaniu na kranie, staje się praktycznie niewidoczny!

Obok modelu TAPP Water EcoPro Compact, jest to jedyny filtr nakranowny, jaki polecamy do kranów giętkich - jest wyjątkowo lekki!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 209,00 zł
szt.

Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro Compact

Filtr do wody na kran  TAPP Water EcoPro Compact
Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro Compact

Filtr do wody TAPP Water EcoPro Compact - coś wyjątkowego!

Najmniejszy i najbardziej ekologiczny filtr do wody na kran na świecie! Odkryj EcoPro Compact od TAPP Water!

Filtr TAPP EcoPro Compact łączy w sobie skuteczność w oczyszczaniu wody, jaką oferuje większy model EcoPro, z bardzo kompaktowym rozmiarem, dzięki czemu po zamontowaniu na kranie, staje się praktycznie niewidoczny!

Jest to jedyny filtr nakranowny, jaki polecamy do kranów giętkich - jest wyjątkowo lekki!

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 199,00 zł
szt.

Filtr do wody nie wodociągowej na kran TAPP Water TAPP ULTRA

Filtr do wody nie wodociągowej na kran  TAPP Water TAPP ULTRA
Filtr do wody nie wodociągowej na kran TAPP Water TAPP ULTRA

Filtr do wody TAPP Ultra - wyjątkowy, jedyny w Polsce filtr nakranowy, który może być stosowany z wodą brudną, niepochodzącą z wodociągów, o wątpliwej czystości mikrobiologicznej. Eliminuje 99,9% bakterii oraz wirusów.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 209,00 zł 229,00 zł
szt.
  • promocja

Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro

Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro
Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro

Model EcoPro jest kolejną generacją bestsellerowego modelu Tapp 2 Twist-eL.

Filtr do oczyszczania wody z montażem na kran EcoPro. Usuwa chlor, metale ciężkie, mikroplastik, poprawia smak i zapach i wody. Ogranicza powstawaniu osadu wapiennego, tzw. kamienia. Woda pEcoPo przefiltrowaniu nadaje się do bezpośredniego spożycia.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 209,00 zł
szt.

Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro Zestaw Roczny

Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro Zestaw Roczny
Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro Zestaw Roczny

Filtr do wody na kran TAPP Water EcoPro w wyjątkowym zestawie całorocznym.

Model EcoPro jest kontynuacją linii Tapp 2 Twist-eL. Nastąpiła zmiana nazewnictwa.

Opakowanie zawiera trzy samodzielne wkłady wymienne oraz czwarty, już umieszczony wewnątrz filtra.

Jest to doskonała propozycja na ekologiczny prezent do domu.

Filtr nakranowy EcoPro usuwa z wody ponad 100 udokumentowanych zanieczyszczeń, w tym chlor, metale ciężkie, oraz mikroplastiiki. Woda może być spożywana od razu po przefilrowaniu.

 

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 379,00 zł 399,00 zł
szt.
  • promocja

Filtr do wody na kran TAPP Water Essential

Filtr do wody na kran TAPP Water Essential
Filtr do wody na kran TAPP Water Essential

Filtr do wody do montażu na kran Tapp Water Essential. Usuwa chlor i pochodne chloru, nieprzyjemny zapach i smak, a także redukuje zawartość metali ciężkich. Stanowi doskonałą alternatywę do dzbanków filtrujących.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 129,00 zł
szt.

Filtry do wody na kran

Na ogół nie jesteśmy w stanie dokładnie kontrolować jakości wody miejskiej lub tej pochodzącej z prywatnej studni, ale możemy użyć filtra, aby chronić siebie i swoją rodzinę przed potencjalnie szkodliwymi zanieczyszczeniami. Filtry na kran to rozwiązanie, które pozwala znacząco poprawić jakość wody, oszczędzić pieniądze, a także przyczynić się do dbałości o środowisko. Modele montowane na kranie eliminują znacznie więcej zanieczyszczeń, niż filtry dzbankowe, działają dłużej, poprawiają smak wody i są maksymalnie wygodne w użytkowaniu. W naszej ofercie znaleźć można filtry do wody na kran znanej marki TAPP Water – od modeli niezwykle ekologicznych, przez klasyczne, aż po wersje inteligentne. Doskonale sprawdzą się w każdym domu lub mieszkaniu.

Nowoczesne filtry do wody na kran – łatwy montaż i użytkowanie

Założenie dostępnych w naszej ofercie filtrów do wody na kran jest bardzo proste. Wystarczy zamontować wybrany model w miejscu perlatora. Nie trzeba wykorzystywać do tego żadnych narzędzi – instalacja filtra zajmie kilkadziesiąt sekund. Modele firmy TAPP Water pasują do większości standardowych kranów, nie polecamy ich jedynie do kranów giętkich, wyposażonych w wyciąganą końcówkę, wersji z czujnikiem ruchu i marki IKEA. Użytkowanie tego wyposażenia również jest łatwe. Warto podkreślić, że filtry do wody na kran w żaden sposób nie ograniczają możliwości korzystania z samego kranu. Każdy model ma praktyczną rączkę, która służy do zmieniania strumienia z wody filtrowanej na niefiltrowaną.

Działanie filtrów do wody na kran – doskonała wydajność i czystość

Podstawowym celem użytkowania filtrów montowanych na kranach jest możliwość korzystania z wody przystosowanej do bezpośredniego spożycia. Dobre filtry muszą więc charakteryzować się dużą prędkością filtracji oraz skutecznym usuwaniem wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń. Dostępne w naszym sklepie modele TAPP Water spełniają te wymagania. Filtrują wodę kilkukrotnie szybciej od klasycznych dzbanków (nawet z prędkością 4 litrów na minutę). Nie trzeba więc czekać na idealnie czystą wodę.

 

Zastosowana w filtrach technologia oczyszczania wody charakteryzuje się doskonałą skutecznością. Najlepsze modele usuwają nawet kilkadziesiąt różnych zanieczyszczeń, w tym m.in.: chlor, mikroplastiki, piasek, rdzę, kamień, metale ciężkie, bakterie czy środki chemiczne. Wyraźnie poprawiają także smak i zapach wody, zachowując w niej ważne dla zdrowia minerały. Co istotne – filtrów do wody na kran nie trzeba często wymieniać. Wystarczy robić to co trzy miesiące lub 1500 litrów wody.

Oczyszczanie wody filtrami na kran – ekologia przede wszystkim

Decydując się na dobry filtr do wody, który zostanie zamontowany na kranie np. w kuchni, możemy znacznie ograniczyć spożycie wody butelkowanej. Oszczędzamy w ten sposób pieniądze i zmniejszamy zużycie plastiku. Warto podkreślić, że modele TAPP Water mają wkłady filtrujące wykonane z węgla aktywnego. To sprawia, że są one całkowicie biodegradowalne i ekologiczne. Poszczególne wersje produktów uzupełniają praktyczne rozwiązania, takie jak datownik, przypominający o konieczności wymiany wkładu czy moduł Bluetooth, umożliwiający połączenie z aplikacją na smartfonie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl