do kasy suma: 0,00 zł

Jak wybrać właściwy filtr do wody w kilku prostych krokach?

Wystarczy odpowiedzieć na poniższe pytania:

1. Jakie jest źródło wody?

Jeżeli woda jest z własnego ujęcia (studnia), lub planujesz korzystać z niej w kamperze, na jachcie i priorytetem jest czystość mikrobiologiczna (brak bakterii oraz wirusów) - wybierz TAPP ULTRA TUTAJ.

Wszystkie pozostałe filtry, poza TAPP Ultra, mogą być wykorzystywane wyłącznie z tzw. wodą miejską.

2. Praktyczność czy nowoczesność?

Wszystkie modele nakranowe z wkładami o konieczności wymiany co 3 miesiące są stosunkowo duże - ok. 13 cm wysokośi, co nie każdy uzna za zaletę. Mowa tu o modelach: TAPP Essential oraz TAPP EcoPro, a także TAPP 2 Click.

Znacznie mniejszym filtrem nakranowym jest model TAPP EcoPro Compact - to najmniejszy filtr nakranowy na świecie, który znajdziesz TUTAJ.

Alternatywą do filtrów nakranowych jest karafka filtrująca. Oferuje równie wysoką skuteczność oczyszczania wody miejskiej jak filtr EcoPro, bez konieczności mocowania czegokolwiek do kranu. A co najważniejsze, jako jedyne urządzenie w ofercie dodatkowo alkalizuje wodę. Więcej o karafce PitcherPro przeczytasz TUTAJ.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przy wyborze filtra do wody z oferty marki TAPP Water, kluczową osią podziału jest woda z jakiej korzystamy:

  • jeśli mamy wodę miejską, czyli zapewnianą przez wodociągi, wówczas do wyboru są trzy różne filtry nakranowe oraz jedna karafka filtrująca:
    • filtr TAPP Essential: korzysta z granulatu węgla aktywnego,
    • filtry TAPP EcoPro oraz EcoPro Compact - które korzystają z wkładów filtrujących w postaci bloku węgla aktywnego,
    • karafka filtrująca PitcherPro: korzysta z bloku węgla aktywnego.
  • jeżeli posiadamy własne ujęcie - czyli korzystamy ze studni, wówczas jednym filtrem, który powinien być w kręgu naszego zainteresowania, jest model TAPP Ultra, jako jedyny filtr eliminujący problem bakterii oraz wirusów, a przy wodzie z własnego ujęcia, ten parametr powinien być dla nas absolutnie kluczowy.

Szerze porównanie modeli znajdziecie Państwo w tabeli poniżej.

Porównanie dostępnych urządzeń filtrujjących TAPP Water

Jeżeli przedstawione poniżej informacje nie będą dla Państwa wystarczające, lub pojawią się dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu pod numerem naszej infolinii: 22 230 21 71.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl