do kasy suma: 0,00 zł

Tapp Water to hiszpański producent filtrów do wody, którego produkty oferowane są na kilkudziesięciu rynkach międzynarodowych. W Polsce filtry do wody marki TAPP Water dostępne są od 2020 roku. W ofercie Producenta znajdziemy zarówno filtry nakranowe, jak również unikalny, wykonany ze szkła borokrzemowego dzbanek filtrujący w kształcie karafki. Wszystkie te rozwiązania korzystają z naturalnych wkładów z węglem aktywnym, który pozyskiwany jest ze skorupy kokosa. 

Oprócz rozwiązań o przeznaczeniu typowo kuchennym, w ofercie marki TAPP Water, znajdziemy również filtr prysznicowy, dostępny w dwóch kolorach: białym oraz chromowanym. Filtry prysznicowe oczyszczają wodę z chloru oraz metali ciężkich i rekomendujemy je w szczególności osobom o skórze wrażliwej, cierpiącym na choroby skóry, a także w celu zapewnienia odpowiedniej pielęgnacji małym dzieciom, oraz w celu utrzymania w czystości łazienki.

 

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Przy wyborze filtra do wody z oferty marki TAPP Water, kluczową osią podziału jest woda z jakiej korzystamy:

  • jeśli mamy wodę miejską, czyli zapewnianą przez wodociągi, wówczas do wyboru są trzy różne filtry nakranowe oraz jedna karafka filtrująca:
    • filtr TAPP Essential: korzysta z granulatu węgla aktywnego,
    • filtry TAPP EcoPro oraz EcoPro Compact - które korzystają z wkładów filtrujących w postaci bloku węgla aktywnego,
    • karafka filtrująca PitcherPro: korzysta z bloku węgla aktywnego.
  • jeżeli posiadamy własne ujęcie - czyli korzystamy ze studni, wówczas jednym filtrem, który powinien być w kręgu naszego zainteresowania, jest model TAPP Ultra, jako jedyny filtr eliminujący problem bakterii oraz wirusów, a przy wodzie z własnego ujęcia, ten parametr powinien być dla nas absolutnie kluczowy.

Szerze porównanie modeli znajdziecie Państwo w tabeli poniżej.

Porównanie dostępnych urządzeń filtrujjących TAPP Water

Jeżeli przedstawione poniżej informacje nie będą dla Państwa wystarczające, lub pojawią się dodatkowe pytania, zapraszam do kontaktu pod numerem naszej infolinii: 22 230 21 71.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl