do kasy suma: 0,00 zł

Wkład do filtra prysznicowego TAPP Water

Wkład do filtra prysznicowego TAPP Water
Wkład do filtra prysznicowego TAPP Water

Wkład wymienny do filtra prysznicowego Tapp Water. Pasuje zarówno do modelu TAPP 1s jak również do filtra prysznicowego ProShower Chrome.

Dostępność: na wyczerpaniu

Wysyłka w: 24 godziny

Cena: 129,00 zł
szt.

Dobór akcesoriów łazienkowych to nie tylko dostosowanie ich estetyki do aranżacji całego pomieszczenia. Poszczególne elementy muszą także być w pełni funkcjonalne, a wręcz poprawiać komfort korzystania z łazienki. Jednym z elementów wyposażenia jest filtr prysznicowy, który zatrzymuje zanieczyszczenia wody. Odpowiednio dobrany wkład pozwoli na kąpiel w czystej wodzie bez związków mogących podrażnić skórę.

Funkcjonalny wkład do filtra prysznicowego

Wkłady do filtra prysznicowego to konstrukcje, które montuje się wewnątrz słuchawki. Wykonane są w formie zbiornika z tworzywa sztucznego, a wewnątrz znajduje się granulat wykonywany z miedzi i cynku. To na jego powierzchni zatrzymują się zanieczyszczenia, takie jak pozostałości chloru i rozpuszczalnych metali. Ponadto wewnątrz prysznica zatrzymują się drobnoustroje, grzyby czy pleśń, które także mogą mieć negatywny wpływ na ludzką skórę. Żeby wkład do filtra prysznicowego funkcjonował prawidłowo, trzeba wymieniać go przynajmniej co pół roku. Sam proces wymiany jest prosty i nie sprawi problemu nawet osobom niemającym doświadczenia w pracach budowlanych.

Kiedy przyda się wkład do filtra prysznicowego?

Funkcjonalność wkładów do filtra prysznicowego sprawia, że sięgają po nie przede wszystkim osoby, dla których składniki wody z wodociągów są niewskazane. Chodzi tu głównie o użytkowników cierpiących na choroby skórne i jej nadwrażliwość. Często podobne dolegliwości zauważalne są u dzieci w wieku niemowlęcym. Wówczas za pomocą wkładu do filtra prysznicowego uda się zatrzymać czynnik wpływający na powstawanie stanów zapalnych.

Jednak niekoniecznie poważne dolegliwości skórne muszą determinować do zakupu takich akcesoriów. Dobroczynne działanie granulatu zawartego we wkładzie może przynieść korzyści każdemu. Woda nie będzie powodowała drobnych podrażnień, a zatrzymywane drobnoustroje nie staną się przyczyną rozwoju pleśni w kabinach prysznicowych. Czysta woda ułatwi też samoregenerację skóry.

Zachęcamy do zakupu. W razie jakichkolwiek wątpliwości służymy pomocą.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl