do kasy suma: 0,00 zł

Wklady wymienne do karafki TAPP Water PitcherPro - dwupak

Wklady wymienne do karafki TAPP Water PitcherPro - dwupak
Wklady wymienne do karafki TAPP Water PitcherPro - dwupak

Zestaw wkładów wymiennych do karafki filtrującej TAPP Water PitcherPro - dwupak.

Każdy wkład pozwala na przefiltrowanie ok. 600 l wody i może być użytkowany przez okres do 3 miesięcy. Cały zestaw pozwala cieszyć się filtrowaną wodą przez pół roku!

Dostępność: brak towaru

Cena: 149,00 zł
  • nowość

Wymienne wkłady do filtrów

Odpowiednio dobrany wkład to najważniejszy element każdego filtra do wody. W tej kategorii dostępne są wyłącznie starannie wyselekcjonowane wkłady do filtrów wody Tapp1 oraz Tapp2. Ich uniwersalny charakter, zwiększona żywotność oraz wysokie parametry uzdatniania pozwalają cieszyć się krystalicznie czystą, wolną od bakterii i zanieczyszczeń wodą przez długi czas

Z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach marka Tapp Water przygotowała bogaty asortyment wymiennych wkładów do filtrów nakranowych. Zaprojektowane i wykonane tak, by skutecznie zatrzymywały cząsteczki oraz zanieczyszczenia o rozmiarze nieprzekraczającym kilku mikronów, stanowią gwarancję czystej, zdrowej i smacznej wody w Twojej domowej instalacji.

Jak dobrać odpowiedni wkład do filtra?

Dostępne w tej kategorii wkłady do filtrów wody charakteryzują się wysoką precyzją wykonania oraz zastosowaniem najlepszej jakości komponentów węglowych. Przekłada się to na wyjątkową skuteczność procesu uzdatniania. Bardzo ważne, by kupując wkład do filtra dopasować go do odpowiedniego urządzenia uzdatniającego, co przełoży się na zachowanie optymalnych parametrów pracy całego systemu. Nasi doradcy z przyjemnością ułatwią wybór, polecając najlepsze rozwiązania do Twojego filtra wody.

5 etapów filtracji

Wszystkie produkowane przez Tapp Water wkłady do filtrów charakteryzują się minimalnym wypływem na środowisko naturalne. Dzięki temu uzdatnianie w domowej sieci wodociągowej pozwala ograniczyć zużycie plastiku aż o 85%. Tym, co wyróżnia bloki węglowe stosowane w filtrach nakranowych Tapp1, Tapp2 oraz prysznicowym Tapp1s, jest aż 5 etapów aktywnej filtracji.

1. Odfiltrowanie większych mikroorganizmów membraną PP.

2. Adsorpcja węgla aktywnego.

3. Mikrofiltracja bloku węglowego.

4. Zatrzymywanie kamienia i metali ciężkich.

5. Separacja zanieczyszczeń występujących w rurach za pomocą filtra siatkowego.+

Zalety wkładów do filtrów wody Tapp Water

Dzięki swojej unikalnej konstrukcji wkłady do filtrów wody Tapp Water należą do najskuteczniejszych na rynku. Zastosowanie aktywnego węgla w połączeniu z przyjazną dla środowiska konstrukcją oraz 5-etapowym procesem uzdatniania pozwalają cieszyć się smakiem krystalicznie czystej wody przez długi czas. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz do wyboru wymiennych wkładów filtrujących.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl