do kasy suma: 0,00 zł

Połączenie wysokiej jakości wykonania, ponadprzeciętnej żywotności oraz przyjaznej dla środowiska konstrukcji czynią wymienne wkłady do filtrów do wody Tapp Water idealnym rozwiązaniem dla najbardziej wymagających użytkowników. W tej kategorii znajdziesz niezawodne, skuteczne modele bloków węglowych, które pozwolą Ci cieszyć się smakiem wolnej od zanieczyszczeń oraz metali ciężkich wody z domowej instalacji.

Nakranowe filtry to najprostsze, najwygodniejsze i zarazem jedno z najskuteczniejszych rozwiązań, jeżeli chodzi o filtrację wody wodociągowej w warunkach domowych. Połączenie ekologicznych bloków węglowych oraz skutecznych separatorów membranowych stosowane przez markę Tapp Water daje gwarancję efektywnej filtracji nawet najdrobniejszych zanieczyszczeń. Dzięki temu woda uzdatniana przez aktywne wkłady do filtrów na kran smakuje tak dobrze, jak ta źródlana, dostępna w sklepie. A wszystko to bez generowania ton zaśmiecającego planetę plastiku.

Jak działa filtr wody na kran?

Dostępne w tej kategorii wymienne wkłady do filtrów do wody wykorzystują 5-stopniową filtrację, dla maksymalnej efektywności uzdatniania. Parametry wody wodociągowej, szczególnie w dużych miastach, często wielokrotnie przekraczają dopuszczalne normy w zakresie zanieczyszczeń. Spory wpływ na smak wody ma kondycja sieci wodociągowych, które w większości przypadków liczą sobie nawet kilkadziesiąt lat. To z kolei sprawia, że domowe wkłady do filtrów na kran muszą poradzić sobie nie tylko z bakteriami i drobnoustrojami, ale także piaskiem, kamieniem, czy metalami ciężkimi, jak ołów czy rtęć.

Zalety wkładów do filtrów na kran Tapp Water

Już dziś sprawdź naszą bogatą ofertę i wybierz idealnie dopasowane do swoich potrzeb wymienne wkłady do filtrów do wody od Tapp Water. W każdej chwili możesz liczyć na pomoc i doradztwo naszych ekspertów. Jeśli nie wiesz, który typ wkładu najlepiej sprawdzi się w Twojej instalacji, skontaktuj się z nami i skorzystaj z wiedzy oraz doświadczenia specjalistów.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl