do kasy suma: 0,00 zł
Zadbaj o zdrową skórę - stosuj filtr prysznicowy
Zadbaj o zdrową skórę - stosuj filtr prysznicowy

Intensywny rozwój przemysłu i procesy urbanizacyjne mają bardzo negatywny wpływ na środowisko naturalne. W XXI wieku jakość wód gruntowych, powietrza i gleby w wielu zakątkach świata pogorszyła się na tyle, że wpływa to na stan zdrowia i jakość życia całych społeczeństw. Zwłaszcza mieszkańcy metropolii  w coraz większym stopniu zmagają się z wieloma tzw. chorobami cywilizacyjnymi.  Na alergie i towarzyszące im schorzenia skórne uskarża się wielu pacjentów poradni specjalistycznych.

Dbanie o jakość wody okazuje się jednym z kluczowych elementów profilaktyki zdrowotnej. Coraz częściej w naszych domach stosujemy filtry na kran. Jak się okazuje, ważny jest nie tylko płyn, który pijemy, ale i woda, z jaką kontakt na co dzień ma nasza skóra. Zanieczyszczona woda potrafi zaostrzać objawy atopowego zapalenia skóry.  Chlor i jego pochodne oraz rozpuszczalne w wodzie metale ciężkie wywołują stan napięcia skóry, zaczerwienienia i świąd, co łączy się z uczuciem silnego dyskomfortu szczególnie u osób cierpiących na alergie oraz dzieci.

W celu poprawienia stanu skóry po kąpieli, warto sięgnąć po filtr prysznicowy, który oczyści wodę z zanieczyszczeń i czynników drażniących.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl