do kasy suma: 0,00 zł

Filtr prysznicowy TAPP Water Tapp 1s jest rozwiązaniem, które polecamy osobom z problemami skórnymi, o wrażliwej skórze, a zwłaszcza rodzicom małych dzieci.

Filtr TAPP Water Tapp 1s usuwa z wody chlor, pochodne chloru oraz metale ciężkie, które odpowiadają za wysuszenie skóry oraz jej alergiczne reakcje, takie jak zaczerwienienie, świąd czy uczucie dyskomfortu.

Wkład filtrujący jest dostosowany do pracy z wodą gorącą i pod wysokim ciśnieniem. Wkład do filtra TAPP 1s należy wymieniać co 6 miesięcy.

Filtr prysznicowy dla wymagających

W sklepie filtrynakran.pl znajdziesz wysokiej jakości filtry do prysznica o wyjątkowych właściwościach. Dzięki specjalnej konstrukcji oraz praktycznym rozwiązaniom i funkcjom urządzenia te spełniają potrzeby najbardziej wymagających użytkowników.

Nasz asortyment obejmuje filtry renomowanej marki TAPP Water. Każdy filtr do baterii prysznicowej cechuje się łatwym montażem, który nie wymaga specjalnych umiejętności i narzędzi. Aby go przymocować, wystarczy odkręcić perlator i w jego miejsce przykręcić urządzenie.

Filtry na prysznic TAPP Water to polecane rozwiązanie dla wszystkich, którym zależy na oczyszczonej, wysokiej jakości wodzie w kranie. Urządzenia te są szczególnie przydatne dla osób o wrażliwej skórze, cierpiących na choroby i alergie skórne oraz posiadających cienkie, łamliwe włosy. Sprzęt usuwa czynniki drażniące i powodujące dyskomfort, co przekłada się na przyjemność i bezpieczeństwo kąpieli.

Filtr prysznicowy to także dobra propozycja dla dzieci, w tym noworodków. Dzięki swym właściwościom pomaga chronić delikatną skórę maluchów, zapobiegając jej swędzeniu, zaczerwienieniu, wysuszeniu i innym dolegliwościom.

Filtry prysznicowe marki TAPP Water znajdą też zastosowanie w łazienkach, w których występują problemy z utrzymaniem czystości glazury. Woda bogata w składniki mineralne, zwłaszcza żelazo czy chlor, pozostawia na płytkach i armaturze żółte bądź rude naloty oraz białe plamy. Stosowanie dobrej klasy filtra eliminuje ten problem.

Skuteczny filtr do baterii prysznicowej

Dzięki wykorzystaniu specjalnego złoża filtrującego składającego się z granulatu miedzi i cynku o laboratoryjnie udowodnionej skuteczności, filtr do prysznica skutecznie usuwa z wody wiele zanieczyszczeń. Szybko i sprawnie eliminuje czynniki wpływające negatywnie na stan skóry, takie jak chlor i jego pochodne, metale ciężkie (np. kadm, ołów, żelazo), algi, grzyby i bakterie. Ponadto filtry prysznicowe ograniczają osadzanie się kamienia na armaturze, co wpływa na zachowanie czystości w łazience.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl