do kasy suma: 0,00 zł
Tapp Water

Tapp Water to hiszpańska marka filtrów do wody, od wielu lat dostępna w krajach Europy Zachodniej.

Do Polski zawitała niedawno, bo w maju 2020r.

Założycielom Tapp Water przyświecał jeden cel: zmniejszyć ilość plastiku, który wytwarzamy każdego dnia, podczas wykonywania najbardziej powszedniej czynności, jaką jest picie butelkowanej wody.

W różnych krajach jakość wody dostarczanej wodociągami jest różna i choć generalnie powinna być bezpieczna dla naszego zdrowia, to jej smak oraz częste zanieczyszczenia, do których dochodzi w instalacji domowej nie skłaniają do picia wody bezpośrednio z kranu.

Tu pojawiają się filtry do oczyszczania wody od Tapp Water. Łatwy, samodzielny montaż na kran, wysoka jakość i znakomity smak oczyszczonej wody, przy zachowaniu niezbędnych do życia i zdrowia pierwiastków. Jeżeli dodatkowo dodamy fakt, że wymienne wkłady są biodegradowalne, wystarczają na 3 miesiące użytkowania, a koszt zakupu filtra zwraca się najdalej po 6 tygodniach przy bardzo umiarkowanym użytkowaniu*, nietrudno jest zrozumieć, dlaczego te filtry są tak popularne w Europie.

Wszystkie filtry Tapp Water oprócz rocznej gwarancji Producenta, posiadają dodatkowo gwarancję satysfakcji - tzn. każdy Klient może przez okres 30 dni testować produkt i w przypadku niezadowolenia zwrócić filtr i otrzymać zwrot pieniędzy za zakup.

Więcej o marce Tapp Water: www.tappwater.pl

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl