do kasy suma: 0,00 zł
Formy płatności

Płacąc za zamówienie możesz wybrać jedną z dostępnych form płatności. Wybierz dla siebie najwygodniejszą z nich. 

Płatność przelewem na konto bankowe:

Forma płatności dla Klientów preferujących samodzielne logowanie do banku internetowego, wizytę w placówce banku lub na poczcie. Po zarezerwowaniu zamówionego towaru, klient otrzymuje mailem numer rachunku bankowego, na który należy przelać właściwą kwotę. Z chwilą zaksięgowania wpłaty na rachunku bankowym zamówienie jest przekazywane do magazynu w celu przygotowania wysyłki.

Płatność za pobraniem:

Zapłata gotówką kurierowi przy odbiorze zamówienia. Pamiętaj, że wybierając płatność za pobraniem obowiązuje dopłata w wysokości 5 zł.

Przelewem online:

Forma natychmiastowej płatności elektronicznej obsługiwana przez Twój bank. Płatności przelewem online realizujemy przy pomocy serwisu Przelewy24.

Płatność kartą:

Nasze transakcje elektroniczne realizujemy za pośrednictwem serwisu Przelewy24.

 

Operatorem kart płatniczych jest PayPro SA Agent Rozliczeniowy, ul. Kanclerska 15, 60-327 Poznań, wpisany do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy Poznań – Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu, VIII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000347935, NIP 7792369887, Regon 301345068.

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl