do kasy suma: 0,00 zł

Ekologiczne filtry do wody TAPP Water z montażem na kran oraz do baterii prysznicowej.

 

Skuteczne i wydajne filtry do wody

Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości filtry do wody renomowanego producenta TAPP Water. Oferujemy różne modele filtrów montowanych na bateriach prysznicowych oraz kranach kuchennych. Dostępne urządzenia cechują się łatwym i szybkim montażem, niewymagającym specjalnych umiejętności czy narzędzi. Aby zapewnić maksymalną wydajność i efektywność działania urządzeń przez cały czas, należy systematycznie wymieniać wkłady. Zaleca się montaż nowego wkładu co ok. 3-6 miesięcy (co odpowiada przynajmniej 1500 litrom wody) albo w momencie, gdy w wodzie znowu zacznie być wyczuwalny chlor bądź pojawią się intensywne osady na armaturze. Innowacyjne wkłady są dopasowane do pracy z gorącą wodą i pod wysokim ciśnieniem.

Filtr do wody na kran

Wśród naszych propozycji znajdziesz nowoczesne filtry przeznaczone do montażu na kranie kuchennym, w miejscu perlatora. Proponujemy wiele modeli urządzeń, które różnią się między sobą wydajnością i właściwościami. Tak szeroki wybór sprzętów sprawi, że z pewnością znajdziesz wśród nich wersję odpowiednią do Twojego domu.

Zastosowanie filtrów do wody TAPP Water pozwala pozbyć się z niej najmniejszych zanieczyszczeń. Akcesoria te likwidują bądź znacząco ograniczają występowanie metali ciężkich (kadmu, miedzi, ołowiu, żelaza), chloru i jego pochodnych, pestycydów, lotnych związków organicznych oraz THM-ów. Ponadto eliminują niektóre bakterie, mikroplastik oraz nieprzyjemny zapach, smak oraz zmętnienie wody. Należy podkreślić, że modele te nie zmiękczają wody, dlatego też pozostają w niej cenne dla zdrowia składniki mineralne, takie jak sód, magnez czy wapń.

Korzystanie z filtra do wody nie ogranicza możliwości użytkowania kranu. Dzięki przemyślanej budowie urządzenia te pozwalają na łatwe przełączenie ze strumienia wody niefiltrowanej, przeznaczonej np. do mycia rąk czy naczyń, na wodę filtrowaną gotową do bezpośredniego spożycia. Dostępne modele filtrów TAPP Water błyskawicznie filtrują wodę, z prędkością nawet kilkukrotnie większą niż robią to dzbanki filtrujące. Czystość uzyskanej dzięki urządzeniom wody jest tak duża, że nadaje się ona do spożycia zaraz po przefiltrowaniu.

Filtr do wody prysznicowy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też praktyczne filtry do wody prysznicowe, które są przeznaczone do montażu w łazience. To nowoczesne urządzenia wyposażone w specjalne złoża filtrujące składające się z miedzi i cynku. Ich udowodnione laboratoryjnie właściwości gwarantują skuteczne i szybkie usunięcie z wody rozmaitych zanieczyszczeń. Filtr pozwala wyeliminować m.in. algi, grzyby, bakterie, chlor i jego pochodne oraz metale ciężkie, takie jak ołów, żelazo czy kadm, które wpływają negatywnie na stan skóry i włosów. Usunięcie wspomnianych czynników pomaga również ograniczyć osadzanie się kamienia na armaturze, co wpływa na czystość i estetykę łazienki.

Kto powinien zdecydować się na filtry do wody?

Wysokiej jakości filtry marki TAPP Water to polecane rozwiązanie dla każdej osoby, dla której ważna jest czystość i wysoka jakość wody w kranie. Modele prysznicowe to z kolei najlepszy wybór dla osób cierpiących na rozmaite alergie i choroby skórne, posiadające bardzo wrażliwą, delikatną skórę oraz łamliwe włosy. Dzięki wyeliminowaniu przez filtry drażniących czynników, takich jak chlor czy metale ciężkie, woda nie powoduje uczucia dyskomfortu spowodowanego kąpielą lub prysznicem.

Modele te są szczególnie polecane w przypadku dzieci, zwłaszcza noworodków i niemowląt, które charakteryzują się bardzo wrażliwą, delikatną skórą. Wyeliminowanie z wody czynników drażniących pomaga zredukować ryzyko występowania zaczerwienienia, swędzenia czy wysuszenia.

Filtry usuwają z wody metale ciężkie, ale również innego rodzaju składniki mineralne, które pozostawiają nieestetyczne osady na armaturze. Na przykład, woda bogata w chlor zostawia białe plamy, z kolei żelazo – rudy lub żółty nalot. Regularne używanie filtra TAPP Water pozwala zminimalizować osadzanie się kamienia i innych osadów na płytkach oraz baterii kuchennej lub łazienkowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl