do kasy suma: 0,00 zł

Ekologiczne filtry do wody TAPP Water z montażem na kran oraz do baterii prysznicowej.

 

Skuteczne i wydajne filtry do wody

Nasz asortyment obejmuje wysokiej jakości filtry do wody renomowanego producenta TAPP Water. Oferujemy różne modele filtrów montowanych do baterii prysznicowych oraz kranów kuchennych. Dostępne urządzenia cechują się łatwym i szybkim montażem, niewymagającym specjalnych umiejętności czy narzędzi.

Aby zapewnić maksymalną wydajność i efektywność działania urządzeń przez cały czas, należy systematycznie wymieniać wkłady. Zaleca się wymianę wkładu zgodnie z czasem użytkowania podanym w opisie lub na etykiecie produktu.

Filtr do wody na kran

Wśród naszych propozycji znajdziesz nowoczesne filtry przeznaczone do montażu na kranie kuchennym, w miejscu perlatora. Proponujemy kilka modeli, które różnią się między sobą wydajnością, właściwościami oraz rodzajem wody, z jaką mogą pracować, by zapewnić odpowiednią jakość wody. Tak szeroki wybór sprzętów sprawi, że z pewnością znajdziesz wśród nich wersję odpowiednią do Twojego domu.

Zastosowanie filtrów do wody TAPP Water pozwala pozbyć się z niej najmniejszych zanieczyszczeń. Akcesoria te likwidują bądź znacząco ograniczają występowanie metali ciężkich (kadmu, miedzi, ołowiu, żelaza), chloru i jego pochodnych, pestycydów, lotnych związków organicznych oraz THM-ów. Ponadto eliminują niektóre bakterie, mikroplastik oraz nieprzyjemny zapach, smak oraz zmętnienie wody. Należy podkreślić, że modele te nie zmiękczają wody, dlatego też pozostają w niej cenne dla zdrowia składniki mineralne, takie jak sód, magnez czy wapń.

Korzystanie z filtra do wody nie ogranicza możliwości użytkowania kranu. Dzięki przemyślanej budowie urządzenia te pozwalają na łatwe przełączenie ze strumienia wody niefiltrowanej, przeznaczonej np. do mycia rąk czy naczyń, na wodę filtrowaną gotową do bezpośredniego spożycia. Dostępne modele filtrów TAPP Water błyskawicznie filtrują wodę, z prędkością nawet kilkukrotnie większą niż robią to dzbanki filtrujące. Czystość uzyskanej dzięki urządzeniom wody jest tak duża, że nadaje się ona do spożycia zaraz po przefiltrowaniu.

Filtr do wody prysznicowy

W ofercie naszego sklepu znajdziesz też praktyczne filtry do wykorzystania w łazience, pod prysznicem. Filtry prysznicowe TAPP Water korzystają z wkładów opartych o złoża filtrujące, składające się z miedzi i cynku. Ich udowodnione laboratoryjnie właściwości gwarantują skuteczne i szybkie usunięcie z wody rozmaitych zanieczyszczeń.

Filtr zapobiega rozwojowi alg, grzybów, czy bakterii, a także eliminuje chlor i jego pochodne oraz mogące występować w wodzie metale ciężkie, takie jak ołów, żelazo czy kadm, które wpływają negatywnie na stan skóry i włosów.

Dodatkowo, filtry prysznicowe TAPP Water korzystają z inhibitora kamienia, znacznie ograniczając ilość wytrącającego się kamienia wapiennego, zapewniając tym samym wysoką czystość i estetykę armatury oraz kabiny prysznica.

Kto powinien zdecydować się na filtry do wody?

Wysokiej jakości filtry marki TAPP Water to polecane rozwiązanie dla każdej osoby, dla której ważna jest czystość i wysoka jakość wody w kranie. Modele prysznicowe to z kolei najlepszy wybór dla osób cierpiących na rozmaite alergie i choroby skórne, posiadające bardzo wrażliwą, delikatną skórę oraz łamliwe włosy. Dzięki wyeliminowaniu przez filtry drażniących czynników, takich jak chlor czy metale ciężkie, woda nie powoduje uczucia dyskomfortu spowodowanego kąpielą lub prysznicem.

Modele pod prysznic szczególnie polecane są dla dzieci, zwłaszcza noworodków i niemowląt, które charakteryzują się bardzo wrażliwą, delikatną skórą. Wyeliminowanie z wody czynników drażniących pomaga zredukować ryzyko występowania zaczerwienienia, swędzenia czy wysuszenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl