do kasy suma: 0,00 zł

Ekologia w Twoim domu

Ekologia w Twoim domu

Z punktu widzenia gospodarstwa domowego coraz częściej możemy dokonywać wyborów, które są proekologiczne. Świadomość społeczna w tym zakresie z każdym rokiem wzrasta. Stosując filtry na krany, zyskujemy doskonałej jakości wodę. Nie musimy kupować butelkowanej, co ogranicza ilość plastikowych odpadów w domu. To również dobre rozwiązanie dla firm, zaopatrujących zwykle biura w duże pojemniki z tworzywa sztucznego.

Eksploatacja filtrów do wody ma również inne zalety ekologiczne. W oferowanych przez nas zestawach – TAPP Water – polecamy wkłady z węgla aktywnego, wytwarzanego ze skorupy kokosa. Są one w zupełności biodegradowalne. Podczas selekcji śmieci, można wyrzucać je do kosza z odpadkami organicznymi lub kompostownika. Obudowa wkładów wykonana jest z tworzywa sztucznego ABS. Wielokrotnie przetwarza się je w procesie recyklingu.

Filtr na kran TAPP 1 z wkładem z węgla aktywnego nie sączy oczyszczanej wody, działa błyskawicznie. Pozwala pozbyć się kilkudziesięciu różnych rodzajów niebezpiecznych zanieczyszczeń. Usuwa metale ciężkie, chlor i lotne związki organiczne. Model filtra TAPP 2 oczyszcza ponadto wodę z mikroplastiku i pestycydów. Nowoczesne rozwiązania – stosowane w filtrach TAPP Water – pozwalają zadbać o zdrowie Klientów, jak i z troską spojrzeć na przyszłość naszej planety.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl