do kasy suma: 0,00 zł

Filtr prysznicowy TAPP Water TAPP 1s – dla kogo polecamy?

Zadbaj o zdrową skórę - stosuj filtr prysznicowy

JAK DZIAŁA:

Filtr prysznicowy TAPP Water TAPP 1s dba o czystość wody, w jakiej się kąpiemy lub bierzemy prysznic. Jego zadaniem jest oczyszczenie wody w czasie rzeczywistym, w momencie gdy woda przepływa przez filtr.

Filtr prysznicowy TAPP 1s usuwa z wody ponad 30 udokumentowanych zanieczyszczeń, w tym chlor, pochodne chloru oraz metale ciężkie.

PRZYCZYNY WYKORZYSTANIA:

Dbanie o jakość wody okazuje się jednym z kluczowych elementów profilaktyki zdrowotnej. Zanieczyszczona woda potrafi zaostrzać objawy atopowego zapalenia skóry.  Chlor i jego pochodne oraz rozpuszczalne w wodzie metale ciężkie wywołują stan napięcia skóry, zaczerwienienia i świąd, co łączy się z uczuciem silnego dyskomfortu szczególnie u osób cierpiących na alergie oraz dzieci.

DLA KOGO FILTR POLECAMY FILTR PRYSZNICOWY TAPP 1S

W celu poprawienia stanu skóry po kąpieli, warto sięgnąć po filtr prysznicowy, który oczyści wodę z zanieczyszczeń i czynników drażniących. Jest obowiązkowym produktem do kąpieli małych dzieci, do ok. 3 roku życia - dopiero w tym wieku, dzieci zaczynają wykształcać warstwę lipidową, pełniącą funkcję ochronną.

Filtr polecamy osobom ciepiącym na choroby skórne, o skórze wrażliwej, ze skłonnościami do atopii.

Filtr prysznicowy TAPP 1S docenią również wszystkie te osoby, które mają problem z utrzymaniem czystości w łazience. Problem białych smug od chloru, lub żółtego i rdzawego nalotu na dnie wanny lub brodzika, spowodowany wysoką zawartością żelaza w wodzie zostanie trwale usunięty dzięki filtrowi. Filtr usuwa ponad 98% chloru oraz metali ciężkich z wody.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl