do kasy suma: 0,00 zł

Filtrowanie wody do kąpieli – dlaczego należy filtrować wodę, w jakiej się kąpiemy?

AZS – jakość wody do kąpieli też jest ważna

Uświadom sobie istnienie problemu!

Chlor jest wrogiem zdrowej skóry. I znajdziesz na ten temat mnóstwo materiałów. Jasne, coś za coś - chlor gwarantuje, że woda będzie mikrobiologicznie dla nas bezpieczna. Ale jednocześnie - chlor wysusza skórę. Działa silnie drażniąco i może być źródłem reakcji alergicznych.

Dlaczego polecamy filtr prysznicowy TAPP 1s?

Przede wszystkim - prywatnie jesteśmy rodzicami i testowaliśmy ten filtr na własnym dziecku:). Działa. To dlatego masz aż 30 dni w ramach Gwarancji Satysfakcji, by samemu się przekonać, jak dobre jest to urządzenie.

Po drugie - otwarcie publikujemy badania, jakie udostępnia Producent. Europejskie, niezależnych instytucji.

Po trzecie - technologia. O granulacie KDF 55 możesz znaleźć sporo informacji samodzielnie - to substancja, która faktycznie jest skuteczna w oczyszczaniu gorącej wody i dowodzą tego niezależne testy.

Oprócz chloru - wodę oczyszczamy również z metali ciężkich - zanieczyszczenia, które często dostaje się do wody z naszych rur. Metale ciężkie mają wpływ zwłaszcza na stan skóry najmłodszych. Osoby, które mają skórę wrażliwą, ze skłonnością do dermatoz, również po takiej kąpieli będą odczuwać dyskomfort. Dlatego tak ważne jest, by wodę filtrować.

Atopowe zapalenie skóry u dziecka to duży problem i wyzwanie dla wielu rodziców. Reakcja alergiczna – w przypadku tego specyficznego schorzenia – wywołuje nieestetyczne zaczerwienienie skóry zwłaszcza na twarzy malucha. Swędzenie podrażnionych miejsc na ciele jest powodem dużego dyskomfortu.

Jak skutecznie prowadzić terapię? Specjaliści zalecają eliminowanie czynników wywołujących alergiczne reakcje. Woda, w jakiej bierzemy kąpiel lub prysznic, również ma niebagatelne znaczenie dla stanu naszej skóry, zwłaszcza gdy jest to woda silnie chlorowana i zanieczyszczona metalami ciężkimi.  

Metale ciężkie, chlor i jego pochodne, podczas kąpieli niekorzystnie wpływają na naszą skórę. Szczególnie narażone są małe dzieci. Ich skóra ma subtelniejszą strukturę, jej warstwa lipidowa do ok. 3 roku życia jest znacznie bardziej uboga niż u osoby dorosłej, a tym reakcje na bodźce są często bardzo gwałtowne. Silne wysuszenie, zaczerwienienie, świąd, to najczęstsze reakcje, jakie możemy zaobserwować zarówno u dziecka, jak i u osób dorosłych. Dzięki filtrowi prysznicowemu, takiemu jak filtr TAPP 1s, możemy pozbyć się z wody składników przyczyniających się do występowania reakcji stresowych na skórze, jak również nasilania się objawów tzw. chorób cywilizacyjnych, do jakich należy atopowe zapalenie skóry. 

Filtr prysznicowy od TAPP Water to bardzo wygodne rozwiązanie dla każdego domu. Montaż nie sprawia trudności. Filtr prysznicowy TAPP 1s pasuje do wszystkich standardowych typów armatury łazienkowej. Korzystnie wypada również pod względem ekonomicznym. Wkład do filtra prysznicowego TAPP Water Tapp 1s wymienia się tylko raz na sześć miesięcy. To doskonały wybór, jeśli chcemy zatroszczyć się o komfort nasz i najbliższych. Warto zainwestować w zdrowie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl