do kasy suma: 0,00 zł

Wkłady filtrujące TAPP Water

Wszystko o wkładach filtracyjnych

Dostępne są 3 rodzaje wymiennych wkładów filtracyjnych.

1. Wkład Tapp 1 - pasuje wyłącznie do filtra Tapp1. Konieczna wymiana co 3 miesiące max. Po tym czasie nie gwarantujemy bezpieczeństwa filtrowanej wody. Wykorzystany wkład należy rozłożyć - można odkręcić "wieczko", ew. posiłkując się narzędziami. Zawarty wewnątrz wkładu blok węglowy jest biodegradowalny. Obudowa z tworzywa sztucznego podlega recyklingowi.

2. Wkład Tapp 2 - pasuje wyłącznie do filtrów typu Tapp2 (Twist i Click). Konieczna wymiana co 3 miesiące max. Po tym czasie nie gwarantujemy bezpieczeństwa filtrowanej wody.  W zależności od modelu, cały wkład podlega biodegradacji - wówczas na wkładzie jest symbol biodegradowalności, lub też wykorzystany wkład należy rozłożyć - odkręcając wieczko.

3. Wkład Tapp 1s - wkład wymienny dla filtra prysznicowego Tapp 1s. Wymieniamy co 6 miesięcy lub w momencie, gdy w wodzie na powrót wyczuwany jest chlor. Wykorzystany wkład należy rozłożyć. Zawartość wkładu należy wyrzucić do pojemnika na śmieci zmieszane. Obudowa z tworzywa sztucznego podlega recyklingowi.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl